EKO-TRUST Systemy Chłodnicze i Wentylacyjne Spółka z o.o.
48-300 Nysa, ul. Fryderyka Szopena 11/12
tel. 602 445 569

Chłodnictwo


Powiększenie

Chłodnictwo

W EKO-TRUST znajdziesz szeroki wybór urządzeń chłodniczych do różnych zastosowań, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest utrzymywanie określonej temperatury w przemyśle spożywczym. Zasadniczym celem chłodnictwa jest więc podtrzymywanie konkretnych warunków sprzyjających przechowywaniu czy pracy z wieloma produktami. Nie da się ukryć, że klimatyzacja bądź wentylacja mechaniczna mogą być w wielu sytuacjach niewystarczające. Spełniając oczekiwania naszych Klientów, oferujemy profesjonalne rozwiązania chłodnicze. Zapraszamy do Nysy!

EKO-TRUST – Twoi specjaliści od systemów chłodniczych

W odpowiedzi na potrzeby Klientów świadczymy kompleksowe usługi z zakresu projektowania, budowy, napraw lub konserwacji urządzeń oraz instalacji chłodniczych. Cenimy sobie współpracę z Klientami z różnych branż, dlatego z przyjemnością stworzymy rozwiązania idealne do Twoich potrzeb. Poprzez dokładne zbieranie wymagań, a także korzystanie z najnowocześniejszych technologii jesteśmy w stanie zaoferować innowacyjne systemy chłodnicze do wielu zastosowań.

Popularne urządzenia chłodnicze

Wśród szeroko używanych sprzętów warto wymienić przede wszystkim chłodnie, komory mroźnicze czy zamrażarki. Są one na tyle uniwersalne, że świetnie sprawdzą się nie tylko w branży gastronomicznej lub przemyśle spożywczym. Mogą służyć również w laboratoriach, centrach badawczych oraz wszystkich miejscach, gdzie występuje potrzeba przechowywania w mroźnych warunkach. Co ważne, oferujemy też profesjonalne wirówki, komory szokowe, zamrażarki niskotemperaturowe, liofilizatory, fitotrony, a także kriostaty.

Witryny mięsne i wiele więcej

Jednym z często stosowanych rozwiązań z zakresu chłodnictwa są witryny sklepowe dla mięsa, nabiału bądź innych produktów. Podczas gdy są one odpowiedzialne przede wszystkim za utrzymywanie właściwej temperatury i mikroklimatu, mogą być też elementem aranżacji wnętrza. Właściwie wyeksponowana żywność zwiększają szansę zakupu, a optymalne warunki przechowywania gwarantują świeżość produktów oraz zadowolenie Klientów.

Chłodnictwo – poznaj ofertę EKO-TRUST

Każdy lokal gastronomiczny, sklep spożywczy, masarnia czy ubojnia powinny być wyposażone w nowoczesne urządzenia chłodnicze. Są one niezbędne do przechowywania wielu produktów spożywczych, ponieważ zapewniają wysoką jakość oraz świeżość. Z przyjemnością podejmiemy współpracę z Klientami, którzy zainteresowani są kompleksowymi rozwiązaniami z dziedziny chłodnictwa. Zapraszamy do kontaktu!