EKO-TRUST Systemy Chłodnicze i Wentylacyjne Spółka z o.o.
48-300 Nysa, ul. Fryderyka Szopena 11/12
tel. 602 445 569

Wentylacja


Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie

Wentylacja mechaniczna dla Klientów z Nysy i okolic

 

Proces wentylacji polega na wymuszonej bądź naturalnej wymianie powietrza w pomieszczeniu. W wersji naturalnej wykorzystuje się energię potencjalną różnych temperatur mas powietrza – w środku i na zewnątrz. Rozwiązanie to ma swoje zalety, ale oprócz tego ma też wady, o których należy wiedzieć, zanim podejmie się decyzję o instalacji wentylacji. W przypadku naturalnego obiegu nie ma możliwości sterowania tym, jak dużo powietrza ulega wymianie, a także na jaką jakość powietrza zostaje wymienione. Jeśli chcesz mieć wpływ zarówno na ilość, jak i jakość powietrza, jakie system dostarcza do poszczególnych pokoi w domu, warto zamiast naturalnej wybrać wentylację mechaniczną. Zapraszamy Klientów z Nysy oraz okolic!

 

Dlaczego warto wybrać wentylację mechaniczną? Specjaliści z Nysy odpowiadają

 

Najważniejszymi elementami wentylacji mechanicznej są jej dwie części – nawiewna oraz wywiewna. Rolą wywiewu powietrza z pomieszczenia jest usunięcie takich zanieczyszczeń jak pyły, różnego rodzaju gazy czy wysoka temperatura. Sprawny nawiew natomiast odpowiada za dostarczanie świeżego, czystego powietrza. Urządzenie może być również wyposażone w mechanizm uzdatniający powietrze. Chcesz swobodnie oddychać w domu, mieszkaniu lub firmie? Przekonaj się, dlaczego wentylacja mechaniczna to niezbędny element każdego obiektu. Zapraszamy do współpracy z EKO-TRUST z siedzibą w Nysie!

 

Instalacja systemu wentylacji mechanicznej na terenie Nysy oraz okolic

 

Każdy obiekt ma pewne cechy, które wpływają na to, jak należy zaprojektować odpowiedni układ wentylacyjny. Pod uwagę trzeba wziąć wiele zmiennych, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z fachowcami, którzy mają już doświadczenie w montażu wentylacji mechanicznej. W EKO-TRUST każdy system dobieramy indywidualnie do obiektu. Ustalamy, jakie funkcje ma pełnić mechanizm – czy na przykład oprócz dostarczania świeżego powietrza ma również chłodzić, czy ogrzewać budynek. Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich oczekiwaniach. Oferujemy sprawną realizację zlecenia na terenie Nysy oraz okolic. Zapraszamy!

 

Korzyści wynikające z użytkowania wentylacji mechanicznej

 

Decydując się na montaż wentylacji mechanicznej w swoim domu lub firmie na terenie Nysy, możesz zyskać szereg korzyści. To przede wszystkim możliwość obniżenia kosztów zużycia energii – zwłaszcza w sezonie grzewczym. Odzyskiwanie ciepła pozwala zaoszczędzić do 50% wydatków w porównaniu z tradycyjnymi formami wentylacji. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z profesjonalistami z EKO-TRUST w celu omówienia szczegółów współpracy!