EKO-TRUST Systemy Chłodnicze i Wentylacyjne Spółka z o.o.
48-300 Nysa, ul. Fryderyka Szopena 11/12
tel. 602 445 569

Szyby Samochodowe


Powiększenie

AUTO SZYBY

W EKO-TRUST zajmujemy się nie tylko sprzedażą i dystrybucją różnego rodzaju szyb samochodowych, ale specjalizujemy się również w ich wymianie, montażu, serwisie i szybkiej naprawie. Znajdziesz u nas szybę do każdego modelu auta – oferujemy oryginalne szyby samochodowe do pojazdów ciężarowych, dostawczych i osobowych. W sprzedaży posiadamy duży wybór szyb przednich, bocznych i tylnych, a także uniwersalnych akcesoriów i produktów montażowych.

Serwis szyb samochodowych

Czołowa szyba w Twoim samochodzie ciężarowym pękła? Zauważyłeś nieestetyczne i pogarszające widoczność zarysowania na tylnej szybie? Chcesz ją szybko wymienić? A może wystarczy tylko dokładnie wypolerować rysę? Zapraszamy do naszego serwisu w Nysie nieopodal Opola! Zajmiemy się naprawą każdej szyby samochodowej! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, odpowiednim umiejętnościom, korzystaniu ze sprawdzonych metod oraz nowoczesnych urządzeń pomocniczych, sprawnie i skutecznie przeprowadzimy montaż, wymianę czy naprawę szyb. Gwarantujemy trwałe usunięcie uszkodzeń oraz utrzymanie najlepszych parametrów technicznych szyby. Nasze usługi zawsze dostosowujemy do wymagań Klientów, doradzamy i podpowiadamy najlepsze rozwiązania bez narażania na dodatkowe koszty. Każde zlecenie wykonujemy terminowo i profesjonalnie.

EKO-TRUST – szeroki asortyment auto szyb, przystępna cena, kompleksowa obsługa

W ofercie posiadamy zarówno markowe auto szyby znanych światowych producentów (Star Glass, Guardian, HS, Nord Glass, Saint-Gobain, XYG, Yes Glass, Benson, Pilkington ), jak i tańsze odpowiedniki, które również wyróżniają się wysoką jakością. U nas dopasujesz szybę do najpopularniejszych modeli aut różnych marek między innymi Mazda, Seat, Renault, Fiat, Citroen, BMW, Audi, Jeep, Kia, Suzuki, Toyota czy Volkswagen. Współpracujemy ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi – po otrzymaniu potwierdzenia zgłoszenia szkody, wymieniamy uszkodzone szyby, po czym wysyłamy do nich fakturę.

Auto szyby – naprawa, montaż, wymiana, serwis

Jeśli potrzebujesz nowej szyby samochodowej – czołowej, tylnej, bocznej – do swojego auta osobowego, ciężarowego, dostawczego lub potrzebujesz pomocy fachowców, którzy sprawnie i skutecznie pozbędą się zarysowań na ich powierzchni – skorzystaj z usług EKO-TRUST. Zaufało nam już wielu kierowców z Opola i okolicznych miejscowości. Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy.